Blog and Me

mUCQám ..♥

6. července 2011 v 23:32 | Adíí ..
♥MucQ ♥ jDEME mE nA To zLatHÍšKÁ .. ♥♥ tAk Se Tu mNěJte aŽ DO PrCiNgÁMe tAk PříDu .. MožNá I DřÍV ;******. .♥♥ ♥MucQ ♥

Seriálky ..♥♥

3. července 2011 v 15:19 | AdusQa
!! ;***** MIlUjU tY ÚžAsnOUčKÉ SeRiALqY O ModĚ ♥ ♥ cO Je iN A Co ouT VítE JeSTLI žE ChCeTE BýT UžAsNÍ JaQo Já .. ;;** ♥ ;********/******** mUCQ !!
tAQ TOhLe MuSíTe sLEdoVat kAžDý Den !! neBo jSe Mi JeDNou StALo žE ♥ jSEWM bYLa 22 VtEřIn OUt pRotOžE JsE mĚlA STaRoU sPONKu. !! :( aLE nEvAdí uŽ JSem jENoM in !! ♥ 3 ♥ TaQ tO ByLo TéMatÍčQo tÝDnEčqA. ZíTRa NapíŠU dALšÍ .. ↨♥$♥♥♥♥♥♥3♥

HlAsuJ v AnkEtě pro : aNÓOOÓO ..♥ ;**** ♥

♥ mUcQ ♥ ♥ mUcQ ♥ ♥ mUcQ ♥ ♥ mUcQ ♥ ♥ mUcQ ♥ ♥ mUcQ ♥ ♥ mUcQ ♥

ZpRáVa ,, ;***

19. června 2011 v 22:46 | AdusQa

AhojQý vy moje suprovinQý holčičQy .. ♥♥
TaQže jenÓm infÓrmace prO vás. No spíše pro ty dilinky kteří si myslí že Qkdyž na
píšete Qoment typu ááá zase ňáká barbínka těm by se mělozakázat psát blogy. :D Si jaQo myslíte že se Qkvůli vám budu měnit ♥ ?
Jestli jO tak ty ste se mýlili !! PrOtOže já miluju♥ Barbie !! A budu jí na furt !! A ne že se kvůli vám zhrOutím. Jinak jsem našla úplně supROWOUČKÝ blOgísek a je to tentO : http://pinky-lolit.blog.cz/ DOpOručuji vám hO plOtOže je fakt coolový jako ten můj!! JO a chtěla jsem vám říct že tento bLOGÍSEQ NA QKTERÉM SI ČTETE TENTO ČLÁNEQ patří jedný úplně sexxy hOlčině. !! TaQže vy žumpy si nechte ty vaše urážQy pro nikoho jiného. mOžná ještě dnes jsem dám mé fOtEššKÝÝÝ .. ;******* aBYSTE SI SEDLI NA PRDELQU JAK JSEM SEXY !! ale bojím se že budete žárlit !! :O Otážečkáá dne. Budete žárlit AnÓ NEBO nE ? nÓ JÁ WÍÍÍM že Anó .. ;*** ♥♥ Miluju vás LÁSQY MOJE !


 
 

Reklama