Červen 2011

ZpRáVa ,, ;***

19. června 2011 v 22:46 | AdusQa |  Blog and Me

AhojQý vy moje suprovinQý holčičQy .. ♥♥
TaQže jenÓm infÓrmace prO vás. No spíše pro ty dilinky kteří si myslí že Qkdyž na
píšete Qoment typu ááá zase ňáká barbínka těm by se mělozakázat psát blogy. :D Si jaQo myslíte že se Qkvůli vám budu měnit ♥ ?
Jestli jO tak ty ste se mýlili !! PrOtOže já miluju♥ Barbie !! A budu jí na furt !! A ne že se kvůli vám zhrOutím. Jinak jsem našla úplně supROWOUČKÝ blOgísek a je to tentO : http://pinky-lolit.blog.cz/ DOpOručuji vám hO plOtOže je fakt coolový jako ten můj!! JO a chtěla jsem vám říct že tento bLOGÍSEQ NA QKTERÉM SI ČTETE TENTO ČLÁNEQ patří jedný úplně sexxy hOlčině. !! TaQže vy žumpy si nechte ty vaše urážQy pro nikoho jiného. mOžná ještě dnes jsem dám mé fOtEššKÝÝÝ .. ;******* aBYSTE SI SEDLI NA PRDELQU JAK JSEM SEXY !! ale bojím se že budete žárlit !! :O Otážečkáá dne. Budete žárlit AnÓ NEBO nE ? nÓ JÁ WÍÍÍM že Anó .. ;*** ♥♥ Miluju vás LÁSQY MOJE !na vesmíru ti řeknu mé MLJTĚ !

19. června 2011 v 18:46 | AdusQa

na vesmíru ti řeknu mé MLJTĚ !

ÁáÁáÁáCH jAk jÁ MiLuJu tOhO SvÉhO kLuŠiNQU !!!

ON je prostě božský ..;*** PrÁVě teď mě líbá za Qrčkem a já ho nemužu vynachválit..♥ Je blonďák má modré oči.Nosí značkové věci. Jak jinak kdyby měl věci od větnamců tak by to mezi námi nešlo. Ale hlavní je že je Qwáásnej a je šamponáQ. ♥ ;***** To na něm také miluju ....!!!! Ale už mně taQy chtěl víte čÓ .. áCháách ..;******* Ale právě teď nám přišla pizza.A můjH Tomík mě krmí a .. no to je jedno tak podrobně to nebudu vypisovat .. ♥♥ Miluju tě .. ;***